fbpx

Podsumowanie V konferencji M1

Czas czytania: 2 min

Konferencję mają to do siebie, że często nie spełniają moich wysokich oczekiwań. Nie ukrywam, że takie właśnie mam, ponieważ jeśli poświęcam 50-60h mojego czasu, szczególnie w weekend, aby udać się w kilkuset kilometrową podróż do innego miasta, to bilans zysków i strat, po prostu musi być zdecydowanie na korzyść tych pierwszych.

Czy warto było jechać na konferencję M1?

Wiecie co jest niesamowite? Po raz pierwszy w moim doświadczeniu jako tradera, inwestora ta potrzeba została zaspokojona i to z taką nawiązką, że już dziś mam pewność, że obojętnie w jakim terminie będzie zorganizowana, VI specjalistyczna konferencja M1 to na 100% wezmę w niej udział.

Dlaczego już dziś to wiem? Podobnie jak wielu z was, cenię swój czas i nie mam go w nadmiarze (jest to raczej permanentny deficyt) więc postaram się w dużym uproszczeniu, subiektywnie opisać skąd taka decyzja.

Źródło: Temet

I – WIEDZA

Niesamowitej jakości, skoncentrowana w postaci pigułki, otwierająca oczy, pozwalająca zrozumieć, zachęcić, niedostępna w internecie.

II – JAKOŚĆ

Specjaliści ze swojej dziedziny, praktycy, którzy zarabiają realną kasę na rynkach, a nie teoretycy, pseudo szkoleniowcy i guru dla, których to Ty jesteś produktem. Całość była za darmo, każdy mógł brać garściami z tego co go interesowało, a decyzje o dalszym rozwoju w danym kierunku, zależą już tylko wyłącznie od nas samych.

III – LUDZIE

Ponad 100 osób, tworzyło unikatową mieszkankę osobowości. Jak napisał mój przyjaciel: “Zdecydowanie poziom IQ na tym piętrze przewyższał wszystkie pozostałe w budynku, gratuluje wszystkim ogromu czasu poświęconego na zdobycie wiedzy i chęci przekazania jej innym, bo momentami haczyło to o sufit”

IV – ATMOSFERA

Samemu można odnieść sukces, ale jest to wyjątkowo trudne. Jednak kiedy jest się w grupie, gdzie jej uczestnicy wzajemnie się wspierają jest to znacznie łatwiejsze. A przecież o to chodzi, aby z powodzeniem inwestować na rynkach. After Party = majstersztyk!

Podsumowanie

Pozytywny feedback od wielu osób, który otrzymałem w ciągu tych 2 dni, dał mi mnóstwo paliwa do dalszego rozwoju, a konstruktywna krytyka czy zwykła dobra rada, wskazała obszary, które należy zmienić lub poprawić. Nie wiem też jakim cudem, ale w pewnym z uczestnika, zamieniłem się w prelegenta. Dziękuje wszystkim serdecznie!

Temet, Chris, Tomek, Jarek, Grzegorz, Marcin, Andrew, Tomasz, Jarek, Bogusz, Dominik, Robert i inni zrobiliście świetną robotę!

Inne...